«Зелена миля - 2019»

Залиште оцінку
(4 голосів)
«Зелена миля - 2019»

     У Центральному парку культури та відпочинку м.Чернігова 31 травня біля 700 студентів, викладачів та керівників міста зібрались для участі в «Студентському забігу» на 1 милю.

Зі сцени учасників привітали:
-         Ректор національного університету «Чернігівський колегіум ім..Т.Г. Шевченка», віце-президент спортивної студентської спілки України, академік Микола Носко;
-         Начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, відмінник освіти України Анатолій Скрипченко;
-         Начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, учасник п’яти Олімпійських ігор, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів та кубків Світу, заслужений майстер спорту Андрій Дериземля.
-         Проректор Академії Державної пенітенціарної служби Олексій Шеремета.
    Забіг присвячений закриттю XIV Літньої Універсіади України відбувся з гарним настроєм та позитивними емоціями. Студенти факультету фізичного виховання разом із викладачами представили університет на легкоатлетичному кросі в рамках забігу «Зелена миля». Одночасно в усіх регіонах України відбувався Всеукраїнський забіг, метою якого є підвищення рухової активності, популяризація засобів фізичної культури та спорту, залучення різних верств населення до ведення здорового способу життя, частиною якого є регулярно організовані заняття різноманітними фізичними вправами.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГ!
НАВЧАЙСЯ! РОЗВИВАЙСЯ! ДОСЯГАЙ!

Юлія Козерук