ФізКультУРА в Корюківці на святі: «Здорова мама - здорова дитина»

Залиште оцінку
(0 голосів)
ФізКультУРА в Корюківці на святі: «Здорова мама - здорова дитина»

     До Дня матері та Дня сім᾿ї 12 травня у центрі м.Корюківка на дитячому майданчику відбулося вуличне родинне свято під девізом «Здорова мама - здорова дитина».

Захід організовано відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради, спільно з партнерами та спонсорами. З безлічі креативних і цікавих майстер-класів для батьків і дітей з найвідвідуваніших зон була  локація «ФізКультУРА», організована запрошеним гостем — доцентом кафедри фізичного виховання та хореографії НУ «ЧК» імені Т.Г. Шевченка  Козерук Юлією Володимирівною.

Для присутніх було запропоновано:
- майстер-клас: «powerful energy»;
- бліц змагання «strong woman/man and strong child». Окрім того, що в результаті змагань виявили «Містера планка» (результат 6,17 хв.), ще присутні дізналися  про рухову якість сили, її види, рівні та значення у фізичному розвиткові;
- «інтелектуальна руханка» для дорослих та дітей, де учасники на практиці відчули «силу» міжпредметних зв’язків та інтеграцію знань однієї освітньої галузі в іншу;
- fitness event: «танцюй, стрибай, запалюй, стройнішай» (майстер-клас зі степ-аеробіки) та форум-театр «я+харчування+руховий режим+планування+емоції=моя фігура», де розкривали ази й тонкощі раціонального харчування, планування цілей, налаштування емоцій, про користь занять фізичними вправами, що є частиною здорового способу життя, які в разі їх оптимізації та індивідуалізації мають позитивний вплив на стан здоров`я. В процесі заходу присутні опановували нові рухи, спалювали калорії, заряджалися енергією та позитивом. Ще вчилися розпізнавати в процесі гри свої харчові звички та знаходити причинно-наслідкові зв’язки своїх перемог або розчарувань.

Організатори заходу вдячні факультету фізичного виховання за обладнання для організації даної локації.

Про подію: https://bit.ly/2Q602pF