Міжнародний конкурс «Мій інклюзивний простір»

Залиште оцінку
(1 голос)
Міжнародний конкурс «Мій інклюзивний простір»

     1 грудня 2018 року стартував другий етап міжнародного конкурсу «Мій інклюзивний простір». 

     Студенти самостійно обирали номінацію, в якій вони будуть брати участь і отримували конкурсне завдання та докладні інструкції щодо його виконання. Упродовж двох місяців кожен із учасників планував своє дослідження, збирав матеріал, знайомився з інклюзивними проектами свого міста, організовував флешмоби у ЗВО / коледжах.

Були такі номінації конкурсу:
- соціологічне дослідження «Інклюзивний простір: міфи і реальність»;
- флешмоб з подолання соціальних кордонів «Крок назустріч!»;
-презентація «Соціальна інклюзія в моєму місті».
Головний приз конкурсу - двотижневе стажування за програмами соціальної інклюзії в Грузії. Стажування організовує НО «INCLUSIVE PRACTICES» за підтримки Міжнародної Асоціації Розвитку Співтовариств (IACD Global), Всесвітньої організації акредитованої ООН.
За результатами конкурсу було отримано більше ніж 100 цікавих і оригінальних робіт з різних країн і міст. 15 лютого 2019 року відбулося оголошення результатів конкурсу. Переможцями стали:
- Халапян Маріам (Вірменія, м. Єреван) у номінації «Соціологічне дослідження «Інклюзивний простір: міфи і реальність»;
- Булатова Аіда (Казахстан, м. Алмати) у номінації «Флешмоб з подолання соціальних кордонів «Крок назустріч!»;
- Гренок Марина (Україна, м. Чернігів) у номінації «Презентація «Соціальна інклюзія в моєму місті» (студентка аспірантури за спеціальністю «Професійна освіта» нашого університету). Була нагороджена двотижневим стажуванням за програмами соціальної інклюзії в Грузії. Науковий керівник – Стрілець Світлана Іванівна, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор. Деякі слайди з презентації Гренок М.