Таємничий східний світ

Таємничий східний світ

28 лютого до Чернігівського історичного музею імені Г.П.Галагана завітали учні 10-А класу ЗОШ № 20, для яких Микола Богун, доцент кафедри філософії та культурології філологічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, провів лекцію про китайську мову і писемність.

Школярі дізналися про історію зародження китайського письма, значення певних символів, логіку їх тлумачення. На зустрічі була демонстрація музейних експонатів, пов’язаних зі східною культурою, а також відбувся майстер-клас, де кожен із учнів мав нагоду спробувати писати найпростіші китайські ієрогліфи. Жоден учень не залишився байдужим, усі ставили багато запитань: про можливість вивчення китайської мови в Чернігові, про складнощі, з якими можна зустрітися під час навчання. Тож з упевненістю можемо говорити про те, що подібні лекції-практики можуть не тільки виховувати повагу до інших культур, а й заохочують до вивчення різних іноземних мов.
Анастасія Примоченко.