Новорічний букет на День святого Миколая

Залиште оцінку
(3 голосів)
Новорічний букет на День святого Миколая

       19 грудня 2018 р. на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулася виставка – конкурс "Зимовий букет – замість ялинки" в рамках природоохоронної акції "Не рубай ялику".

Цей природоохоронний захід майже 20 років тому було започатковано на хіміко-біологічному факультеті університету, а сьогодні до нього залучаються всі небайдужі. Цього дня фойє університету нагадувало справжнє новорічне диво та маленьку казкову дію.
Після підведення конкурсу навчальні заклади м. Чернігова та області, учнівські та студентські групи були нагороджені Грамотами:
• за активну участь – комунальний заклад "Чернігівська обласна станція юних натуралістів" та Запека Олена.
• І місце – Чернігівська загальноосвітня школа №5 та ліцей №15 м.Чернігова;
• ІІ місце – Заклад дошкільної освіти №38; гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю м.Чернігова та ЗСШФМП №12;
• ІІІ місце – Сновський Центр дитячого та юнацького розвитку Сновської міської ради Чернігівської області та КПНЗ "Будинок школяра" Чернігівської районної ради;
• Подяками Оргкомітету були відзначені такі колективи: Киселівський НВК Чернігівський р-н; Сновський НВК І-ІІ ст. Сновської міської ради; Чернігівська загальноосвітня школа №4 та Сновський ДНЗ-СЗНЗ І ст. м. Сновська.
       Кмітливі та винахідливі студенти-екологи та географи (групи 18, 27, 25, 37, 44, 55) Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка представили оригінальні ялинки з штучних матеріалів та символів новорічного свята.
       Також цікавим проявом природоохоронної акції була безкоштовна новорічна ікебана з гілок сосни звичайної та туї західної, які були зібрані на території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина". При цьому не було знищено жодне дерево, гілки збиралися з частин сосен, які відламалися під час снігопаду та знаходилися на землі.
Учасники були нагороджені призами та "миколайчиками" від організаторів, зокрема Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи (голова організації – Потоцька С.О.), Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» (координатор – Дяченко М.О.), кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (завідувач кафедрою – Карпенко Ю.О.).
       Організатори та координатори конкурсу вдячні колективам учнівської та студентської молоді, вчителям, вихователям та небайдужим жителям міста Чернігова та Чернігівської області за активну участь у заході та небайдужість до розв’язання екологічних проблема нашого краю.
Оргкомітет конкурсу