У Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка розпочала роботу комісія по акредитації освітньо-професійної програми Середня освіта (Хімія)  за спеціальністю 014 Середня освіта (Хімія)  другого (магістерського) ступеня вищої освіти.

До складу комісії входять завідувач кафедри хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктор педагогічних наук, професор Шиян Надія Іванівна (голова комісії) та професор кафедри хімії та фармації Херсонського державного університету, доктор хімічних наук, професор Єзіков Володимир Іванович.