Команда Інституту історії виборола почесне ІІ місце на Всеукраїнському історичному турнірі

6 – 8 листопада команда Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства НУЧК імені Т.Г. Шевченка прийняла участь у VIІ Всеукраїнському турнірі з історії, що проходив у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Команда Інституту історії у складі Володимира Чистякова (капітан команди), Василя Філоненка, Володимира Солохненка та їх наставника А.М. Острянка, виборола призове та почесне ІІ місце!
       Змагання проходили у форматі історичних дебатів і мали дискусійний характер. Цього року у змаганнях взяли участь 135 студентів у складі 44 команд, які представляли заклади вищої освіти майже з усіх областей України! До складу журі увійшли 38 науковців-істориків. Серед учасників турніру були як майбутні фахівці-історики, так і ті студенти, які навчаються на інших спеціальностях. Відтак, було сформовано дві ліги. У першій лізі змагалися 24 команди історичних факультетів різних ВНЗ.