Студентський театр "EX LIBRIS" в гостях у дітей із особливими потребами

Залиште оцінку
(1 голос)
Студентський театр "EX LIBRIS" в гостях у дітей із особливими потребами

4 жовтня на запрошення НРЦ №1 студентський театр "EX LIBRIS" під керівництвом доцента кафедри філософії Марини Каранди виступив із новою виставою перед глядачами з вадами слуху.

У цьому закладі навчається понад 70 дітей із різних куточків області. Наш театр створив для них інклюзивну п’єсу з адапованим інтерактивом.

Більшість дітей ще не була знайома з театральним мистецтвом. Створена з любов’ю вистава "Ковбої в зоосаду" - то справді весела й змістовна пригода з яскравими героями, під час якої глядачі знайомляться зі світом тварин і рослин, елементами спорту та хореографії. За допомогою сурдоперекладача вистава стала зрозуміла дітям. Волонтерська акція була підкріплена збором книжок для бібліотеки
НРЦ №1. "Розумні тваринки" у виконанні 10 акторів були переконливими. Після показу дітям подарували книги з казками та енциклопедії, збірки оповідань і віршів тощо. Сподіваємося, що подароване свято запам’ятається дітям. Дякуємо випускникам і студентам Національного університету "Чернігівський колегіум", а також викладачам філологічного факультету, які допомогли поповнити бібліотеку закладу.