XVII Міжнародна студентська археологічна конференція в Інституті історії

XVII Міжнародна студентська археологічна конференція в Інституті історії

13–15 квітня на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства НУЧК імені Т.Г.Шевченка відбулася XVII Міжнародна студентська археологічна конференція, що вже стала традиційною.

У конференції взяли участь студенти з Мінську, Могильова, Гомеля (Республіка Білорусь), Чернігова, Чернівців, Харкова, Києва, Ніжина, Глухова та ін.

Гостем конференції став др. PhD Інституту археології Варшавського університету Даріуш Блащек, що завітав з метою підписання угоди про організацію спільних Українсько-Польських археологічних досліджень і організації експедиції.

Учасники конференції змогли відвідати відкриття виставки «Нові археологічні дослідження Чернігівської області», що була представлена в Обласному історичному музеї імені В.Тарновського.

15 квітня, за сприяння Чернігівської районної адміністрації, відбулася екскурсія учасників до чарівного весіннього Седнева, який вразив розливом р.Снов та пам’ятками археології та архітектури.