Школярі Чернігівського району зійшлися в інтелектуальній битві

Школярі Чернігівського району зійшлися в інтелектуальній битві

Цієї суботи, 24 лютого, у приміщенні Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка відбувся Чемпіонат Чернігівського району з інтелектуальної гри«Що? Де? Коли?» серед учнівської молоді.

Перед початком змагань найрозумніших та найталановитіших школярів і всіх присутніх привітав переможець Всеукраїнського конкурсу двійників Тараса Шевченка у 2013 році Станіслав Новак.

З вітальним словом до загалу звернулись заступник голови районної державної адміністрації Андрій Курданов та проректор з виховної роботи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Анатолій Тимошенко.

На Чемпіонат Чернігівського району з інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?–2018» прибули шість команд Чернігівського району: команда – переможець інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?– 2017» «Плюс на мінус» Количівського закладу загальної середньої освіти (Іванівська ОТГ); команда «Олімп» Трисвятівськослобідського закладу загальної середньої освіти; команда «Торнадо» Редьківського навчально-виховного комплексу; команда «Патріоти» Пакульського закладу загальної середньої освіти; команда «КРОКС» Михайло-Коцюбинської гімназії (Михайло-Кцюбинська ОТГ) та команда «Драйв» Гончарівської гімназії (Гончарівська ОТГ).

До складу журі увійшли завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА Олександр Чаус, начальник відділу освіти Чернігівської РДА Тетяна Маханькова та начальник відділу культури Чернігівської РДА Тетяна Мірошніченко, директор КПНЗ «Будинок школяра» Світлана Коханевич, начальник факультету заочно-контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників Академії Державної пенітенціарної Служби, підполковник внутрішньої служби Олена Низовець.

Разом із журі за грою команд спостерігали заступник голови районної державної адміністрації Андрій Курданов; проректор з виховної роботи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка Анатолій Тимошенко; голова молодіжного відділення Товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві Валерій Демченко; заступник командира будівельно-відновлювальної роти з морально-психологічного забезпечення 8-го навчального центру державної спеціальної служби транспорту Богдан Джигун; голова ради громадської організації Товариства ветеранів розвідки військово-морського флоту Олександр Мармашов.

За дорученням голови обласної ради Ігоря Вдовенка участь у заході взяв його радник Дмитро Никоненко.

Гра виявилась напрочуд цікавою і змістовною.

У загальному заліку перемогу виборола команда «Плюс на мінус» Количівської ЗОШ (керівник Віра Дерев’янко). Володарі першості отримали омріяний кубок та книги від організаторів заходу: голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча, голови Чернігівської районної державної адміністрації Віктора Коржа та товариства «Чернігівське земляцтво» в м.Києві. Крім того, юні розумники отримали «золоті» нагороди від голови обласної ради Ігоря Вдовенка: грошовий сертифікат на 3000 грн та цінні подарунки.

Перехідний кубок ІІ районного Чемпіонату інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?–2018», вручений головою молодіжного відділення Товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві Валерієм Демченком, повезли додому також учні цієї школи.

Нагороди за друге місце від заступника директора Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗОТІК» Павла Рижка (сертифікати на 500 грн. кожному члену команди), заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталії Романової, депутата обласної ради Ігоря Базалінського, заступника голови Чернігівської районної державної адміністрації Андрія Курданова одержала команда «КРОКС» Михайло-Коцюбинської гімназії.

За зайняту третю сходинку нагороди від заступника голови Чернігівської районної ради Володимира Поліщука, директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації Ніни Лемеш, директора державного підприємства «Чернігівське лісове господарство» Юрія Ревка отримала команда «Олімп» Трисвятськослобідської ЗОШ.

За активну участь у грі подарунки від спонсорів: директора державного підприємства «Чернігіврайагролісгосп» Дениса Усикова, директора державного підприємства «Чернігівське лісове господарство» Юрія Ревка отримала команда «Патріоти» Пакульської ЗОШ; від голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимира Ткача – команда «Торнадо» Редьківської ЗОШ; від лауреата Національної премії імені Т.Г.Шевченка, голови Національної спілки художників України Володимира Чепелика – команда «Драйв» Гончарівської гімназії.

Завершився захід спільним фотографуванням на згадку.

Радник голови обласної ради Дмитро Никоненко
(за матеріалами офіційного веб-порталу Чернігівської обласної ради