НУЧК імені Т.Г.Шевченка заговорить англійською

НУЧК імені Т.Г.Шевченка заговорить англійською

Шановні колеги та студенти!

Раді повідомити, що наш університет долучився до проекту LingvaSkills в рамках програми #Україна_заговорить_англійською!

Чудова можливість безкоштовно вивчати англійську мову та отримати сертифікат про рівень володіння.

Прохання до завідувачів кафедр та адміністративних працівників надіслати список бажаючих на електронну адресу .

Студентам, які бажають долучитися до програми вивчення іноземної мови радимо звернутись до старост груп для формування списку.

Список слід надіслати до 18 лютого 2018 року на ел. пошту у форматі doc чи docx. Прохання не використовувати таблиці, лише список у вигляді:
e-mail ПІБ
................

Після внесення співробітників у базу, на зазначений мейл буде отримано лист щодо початку навчання та детальну інструкцію.

Система передбачає рейтингування учасників і керівництво організації зможе бачити успішність своїх спіробітників та відмічати найбільш вмотивованих та самонавчання.

У разі виникненя питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту з поміткою LingvaSkills.

Дякуємо.

Чекаємо на інфо!