Грудень студентського театру

Грудень студентського театру

До дня Святого Миколая соціальний студентський театр EX LIBRIS під керівництвом Марини Каранди підготував мистецький подарунок для школярів нашого міста - прем'єру інтерактивної феєрії "Аліса у країні звичайнісіньких чудес".

На святковий перегляд до актової зали завітали педагоги та учні 9, 13, 17 чернігівських шкіл. Багаточисельний колектив подарував дітям казку-ігротеку, урізноманітнену хореографією, неймовірною сценографічною винахідливістю.

25 грудня у рамках культурного проекту "Соціальний театр - мода на добре мистецтво" студенти завершили рік профорєнтаційною гастроллю до м.Остер. Вдячні глядачі двох остерских шкіл аплодували стоячі, а після перегляду казки мали красиву фотосесію з акторами.