"Кліо відкриває таланти - 2017"

"Кліо відкриває таланти - 2017"

12 грудня у приміщені Чернігівського обласного філармонійного центру відбувся спеціальний проект Навчально-наукового інституту історії «Кліо відкриває таланти»! Його мета – відзначити найталановитіших студентів інституту

«В Інституті історії вже стало традицією відзначати кращих студентів, які досягли значних успіхів у навчанні, науці, педагогічній діяльності, творчості, спорті. Ми щиро віримо, що надихає їх на ці перемоги муза історії Кліо», - саме такими словами ведучі Рената Бойчук та Ілля Мосич розпочали концертну програму.

Подібний проект – не новинка: він проводиться і організовується щороку. Студенти змагаються в таких номінаціях як: „Відмінник навчання”, „Кращий студент-науковець”, „Педагог за покликанням”, „Золотий голос Інституту”, „Кращий спортсмен Інституту” «Творча особистість» „Кращий громадський діяч”, «Талант року» та у новій номінації "Відкриття Року".

З великим задоволенням директор Навчально-наукового інституту історії, професор, кандидат історичних наук, заслужений працівник освіти України О.Б.Коваленко розпочав вручення дипломів у номінації «Відмінник навчання», перемогу в якій здобув студент 63 групи Денис Захарченко. А продовжила вечір із запальною піснею, випускниця нашого Інституту - Алла Гаркуша!

Наступною номінацією була «Наукове відкриття Інституту», яку виборов студент 42 групи Володимир Чистяков. Теплими словами його привітала заступник директора з наукової роботи, кандидат історичних наук, доцент О.Б.Стрилюк.

У номінації “Педагог за покликанням” здобув перемогу Вадим Перепадя, студент 43 групи. Привітав його з цим А.В.Католик – заступник директора навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського з навчальної роботи. Продовжили вечір Маргарита Гультяєва та Павло Куріцин із запальним танцем!

У номінації “Громадський діяч” цього року відзначили – студентку 42 групи Єлизавету Якимець. Її привітала кандидат педагогічних наук, доцент кафедри археології, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи, заступник директора з виховної роботи Л.А.Юда. Гарну пісню заспівала студентка І-го курсу - Тетяна Павленко.

У номінації «Творча особистість» перемогла студентка 30 групи Тетяна Семеняко, яка отримала привітання від завідувача кафедри всесвітньої історії, професора, доктора історичних наук Костянтина Михайловича Ячменіхіна.

Перемогу в номінації «Талант року» виборов студент 30 групи Ярослав Бусловський, якого привітав завідувач кафедри історії України, кандидат історичних наук, доцент – Олександр Якович Рахно.

Наступною номінацією була «Золотий голос Інституту», перемогу в якій одержала студентка 12 групи Тетяна Павленко. Нагороду їй вручав кандидат історичних наук, професор, завідувач кафедри археології, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи А.М.Острянко. Після чого, своїм вибуховим виступом привітали студент нашого інституту - Ярослав Бусловський та колектив в якому він бере участь "Альянс"!

У номінації “Кращий спортсмен Інституту” перемогла студентка 32 групи Олеся Дядечко. Її привітав Олег Григорович Воронко - кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії. Також своєю проникливою піснею її привітала студентка ІІ-курсу - Рената Бойчук.

І в новій для цьогорічного "Кліо відкриває таланти", номінації "Відкриття року" перемогу здобула студентка 31 групи - Анастасія Безугла та отримала привітання від кандидата юридичних наук, Сергія Олександровича Віхрова.

Найочікуванішим номером святкового вечора став спеціальний творчий проект студентів, викладачів і випускників–учасників команди КВН різних років у форматі "Ліги Сміху по-історичному"! Три команди зі своїми зірковими тренерами-викладачами показали все на що вони здатні, та доставили максимум задоволення гостям нашого свята!

Святковий вечір ще раз показав що, Інститут історії – це те місце, де панує не тільки наукова співпраця викладачів та студентів, а й творча робота, яка ще більше згуртовує наш дивовижний колектив!

Більш розгорнутий фото-звіт можна переглянути за посиланням.