Тренініг ЄС

Залиште оцінку
(4 голосів)
Тренініг ЄС

"Писати проект - це наука і мистецтво! Застосовуйте інноваційні підходи! Бракує нових ідей - надихайтеся проектами в інших містах та країнах"

Це теза з зустрічі з делегатами Представництва ЄС в Україні в рамках кампанії "Будуємо Європу в Україні", що проходила у м.Чернігові 29 листопада (http://internews.ua/…/grants-workshop-chernihiv-announceme…/)

На ній було представлено програми, проекти та низку інших можливостей від Європейського Союзу.

Серед цікавих новітніх програм у сфері освіти та культури:

Twinning: etwinning.com.ua (для співпраці європейських шкіл)

Horizon: h2020.com.ua (фінансування у сфері освіти та інновацій)

Euroquiz: euroquiz.org.us (підтримка євроклубів - дискусійних клубів)

Креативна Європа: creativeeurope.in.ua (підтримка фестивалів, конкурсів та культурних заходів)

Учасників надихали, інформували та навчали документаліст відділу преси та інформації Ірина Стаднійчук та експерт із розробки та подання грантових заявок на конкурси ЄС Вікторія Талашкевич.

А саме, про грантові програми та особливості написання грантових заявок, можливості отримання грантової підтримки ЄС, про те як підготувати успішну грантову заявку та про те, як працює грантове фінансування. Ще про поточні програми та гранти ЄС, на які можна подавати заявку та багато іншого дізнались на тренінгу «Як написати грантову заявку на проекти та конкурси ЄС». Серед яких були представники нашого вишу: Хольченкова Наталія, Юлія Козерук, Потоцька Світлана, Бондар Олена та Яковенко Олександр.