«Восьмі Сіверянські соціально-психологічні читання»

«Восьмі Сіверянські соціально-психологічні читання»

6 грудня 2017 року відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Восьмі Сіверянські соціально-психологічні читання», присвячена пам’яті засновника психолого-педагогічного факультету М.А.Скока.

У конференції взяли участь науковці та молоді дослідники Києва, Чернігова, Ніжина, Луцька, Львова, Миколаєва, Одеси, Харкова, Херсону.

З привітальним словом на пленарному засіданні конференції виступив перший проректор університету, професор В.О.Дятлов, декан психолого-педагогічного факультету, доцент А.Г.Скок, головний науковий співробітник лабораторії психології мас і спільнот ІСПП НАПН України професор В.О.Васютинський, професор кафедри екологічної психології та соціології В.М.Половець, завідувач кафедри психології управління Університету менеджменту освіти НАПН України професор О.І.Бондарчук, провідний науковий співробітник лабораторії психології політико-правових відносин ІСПП НАПН України, доктор психологічних наук О.М.Кочубейник.

Учасники вшанували пам’ять засновника психолого-педагогічного факультету М.А.Скока, обговорювалися актуальні питання психології особистості та розвитку, соціальної психології, соціально-педагогічного виміру особистісного та суспільного розвитку.