Розпочалися конкурси знавців української мови

Розпочалися конкурси знавців української мови

6 грудня у Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка розпочався другий обласний етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та другий обласний етап VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Оцінюватиме роботи учасників компетентне журі з провідних ЗВО Чернігівщини.

З вітальним словом до студентства звернувся проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Анатолій Тимошенко. Він зауважив, що такі заходи є потужним джерелом відродження української духовності та побажав успіху переможцям попередніх етапів.

А от на робочий лад конкурсантів патріотичними піснями та запальними мелодіями налаштували талановиті студенти нашого вишу.

Зичимо успіхів, натхнення та гарного настрою усім знавцям української мови і літератури!

Світлини - Валерій Мозговий

Залиште ваші коментарі