Презентація на технологічному

Презентація на технологічному

Минулого тижня на факультеті відбулась "Презентація" 1 курсу, тема: "Країни світу".

Цього року першокурсники подарували нам прекрасну подорож колоритними місцями Кавказу, Ізраїлю та Індії. Зал захоплювався чудовими індійськими танцями, єврейською кмітливістю та грузинськими тостами і піснями.

Вечір був наповнений виступами найталановитіших студентів старших курсів: дизайн-студія "Етнос" (керівники – к.п.н, доц. Мазуренко С.Г., уч. майст. Джевага А.М.), музичний супровід Аліни Шевченко; романтична мелодія "Історія кохання" у виконанні Валерії Юркевічуте (рояль) та Дениса Конодиба (баритон); запальний пісенний номер від Олександра Сьомченка; оригінальний танець від новоствореного колективу студенток факультету "Імпульс".

Прекрасний студентський вечір завершив неперевершений вокал від Олександра Григоровича Видри.

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.