НУЧК імені Т.Г Шевченка

Спортивний листопад

Залиште оцінку
(2 голосів)

Стартували змагання зі спортивних ігор серед збірних команд курсів факультету фізичного виховання.

29 листопада відбулись змагання з волейболу у спортивній залі № 2 центального корпусу.

I etap Voleybol

Крім спортсменів ми пишаємось нашими студентами-хореографами. А це:

- студентка 32 групи спеціалізації «сучасна хореографія» Щербина Наталія, керівник команди Wild child ( Allyans dance school) та їх 2-ге місце в комадних змаганнях в найсильнішій номінації Best dance show на престижному фестивалі «Feel the beat” (м. Київ);

- студент 21 групи спеціалізації «сучасна хореографія» Лизогуб Роман (Allyans dance school| Lord fam) і його зайняте 1-е місце в номінації «соло, дорослі, профі» на престижному фестивалі «Feel the beat” (м. Київ).

Shcherbina Lizogub

Збірна Чернігівської області Переможці Кубку України з рукопашного бою серед дорослих!

26.11.2017 в Київі проходив Кубок України з рукопашного бою серед дорослих! Чернігівську збірну представляли спортсмени СК "Октант, які стали першими в командному заліку й стали кращими в Україні!

В особистому заліку призові місця розподілилися таким чином:

- Олександр Єрмоленко (студент магістратури) вагова категорія 80 кг - 1 місце;

- Андрій Козир (студент магістратури) вагова категорія 90 кг 1 місце;

- Володимир Пода (студент 1 курсу) вагова категорія 60 кг -1 місце;

- Петренко Денис (студент 1 курсу) вагова категорія 70 кг - 1 місце;

- Петрик Дмитро (студент магістратури, заочного відділення) вагова категорія +90 кг - 2 місце!

Бажаємо подальших перемог!

Oktant

У Львові пройшов чемпіонат України з боксу серед чоловіків.

Участь в ньому взяли чотири спортсмена, що представляють Чернігівську область. Серед них були студенти факультету фізичного виховання НУ «ЧК» імені Т.Г Шевченка Денис Песоцький, Максим Воронін та Данило Жасан.

Максим Воронін в перших двох боях не залишив шансів боксерам з міста Рівне але за крок до півфіналу беззастережно поступився (з рахунком 0-5) харків'янину і залишився без медалі.

А ось Денис Песоцький привіз до Чернігова бронзову нагороду.

pesockiy voronin

У рамках універсіади Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка 21 листопада відбулись змагання з настільного тенісу в спортивній залі № 2 в центральному корпусі. Головний суддя змагань Качан В. М. інформує: 1 місце -технологічний факультет, 2 місце -філологічний факультет, 3 місце - природничо-математичний факультет. Вітаємо переможців.

Tenis

17.11-18.11 традиційно проходила відкрита першість КДЮСШ «Школа спорту» «Taekwondo Cup by school sports » серед дітей, мол. юнаків, юнаків, кадетів. На турнірі були присутні гості з Молдови, Білорусії і Грузії. Студентка 52 групи факультету фізичного виховання, Разумна Каріна, прийняла участь в цих змаганнях як тренер. Честь міста відстоювали двоє її вихованців. Стеченко Вікторія, провівши три поєдинки, зайняла 2 місце. Макаренко Олександр, провівши чотири поєдинки, зайняв 3 місце.

Rozumna diti

9.11.-10.11.2017 в м. Харків проходив Кубок України з тхеквондо ВТФ. В змаганнях взяла участь студентка 5го курсу факультету фізичного виховання Разумна Каріна. Спортсменка провела два поєдинки в результаті яких виграла у суперниць з Хмельницького і Дніпра, посівши перше місце в категорії до 57 кг серед дорослих.

Rozumna

Вітаємо студентку 13 групи факультету фізичного виховання Вахненко Вікторію з зайнятим 3-м місцем на Чемпіонаті України з художньої гімнастики у групових вправах.