Наша Ірина Жара стала кращим студентом Чернігівщини-2017

Наша Ірина Жара стала кращим студентом Чернігівщини-2017

29 листопада у Міському палаці культури визначили кращих студентів Чернігівщини у 8 номінаціях.

У ключовій номінації – комплексній характеристиці за звання «Кращий студент Чернігівщини-2017» змагалися:

— Володимир Власенко, студент Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка

— Ірина Жара, студентка Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка;

— Дмитро Козир, студент Чернігівського промислово-економічного коледжу Київського національного університету технологій та дизайну;

— Марія Прибитько, студентка Чернігівського національного технологічного університету.

Усі учасники представили відеопрезентацію себе найкращого в рідному університеті, показали свої таланти. А підтримували їх колеги, друзі та просто студенти їхніх вишів. Оцінювало змагання почесне журі.

Вітаємо наших учасників і щиро тішимося черговій перемозі безсумнівно талановитого студентсва НУЧК!

За інформацією офіційної веб-сторінки Студреспубліки