ІІІ Природнича конференція школярів відбулася на природничо-математичному факультеті

А чи знаєте ви, де проводять канікули найрозумніші діти? Правильно! На природничо-математичному факультеті Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка!

І переконатися у цьому можна було 24 жовтня під час роботи ІІІ Природничої конференції школярів, що відбулася на базі хіміко-біологічного відділення силами викладачів кафедри біології.

У секції мікробіології особливо цікавими та змістовними були доповіді учнів 9 класу Чернігівського ліцею 32 Вітуна Данила та Лугового Олександра. Учениця 10 класу Деснянського НВК Воробей Анна вразила всіх присутніх своєю доповіддю у секції ботаніки.

І нехай це тільки перші спроби юних науковців, проте, блиск в очах і те завзяття, з яким учні розповідали про свої дослідження, дають всі підстави сподіватися, що ми про них ще почуємо!