«ЧЕТВЕРТІ ФЛЬОРІВСЬКІ ЧИТАННЯ»

«ЧЕТВЕРТІ ФЛЬОРІВСЬКІ ЧИТАННЯ»

Традиційна, вже четверта науково-практична конференція "Фльорівські читання" відбулася 15 жовтня 2015 р. у Навчально-науковому інституті історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка.

На її відкритті з вітальними слова виступили перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Дятлов В.О. та директор інституту, проф. Коваленко О.Б. На пленарному засіданні доповідь В.О. Дятлова була присвячена першому університетському проекту в Чернігові від 1786 р., який так і не був реалізований, а доповідь завідувача кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін проф. Боровика А.М. стосувалася дільності та долі Леоновського Л.Є. – одного з ректорів Чернігівського учительського інституту, який буде наступного року святкувати 100-річчя заснування, а доповідь заступника директора з навчальної роботи, доц. Гаврилова В.М. – середній освіті на Чернігівщині 1950 – 1955 рр. Працювали 2 секції – з історії освіти на Чернігівщині та з актуальних проблем навчання і виховання. Загалом було заявлено 44 доповіді. Результати роботи наукового форуму будуть відображені у збірнику матеріалів конференції, який буде видано до кінця 2015 р.

Наступного року чекаємо усіх охочих і зацікавлених! Приєднуйтесь!