Мер відповідав на питання студентів та викладачів

Мер відповідав на питання студентів та викладачів

16 жовтня відбулася зустріч студентів та професорсько-викладацького складу вишу з Чернігівським міським головою Олександром Соколовим.

Гість коротко розповів про себе та свою діяльність з облаштування та розвитку міста.

Відбулась жвава дискусія-діалог у форматі запитання–відповідь зі студентами, викладачами та гостями.

Питання, які піднімалися під час зустрічі, стосувались найбільш актуальних тем сьогодення: подальшого розвитку Чернігова, покращення якості життя громадян, підходів до господарювання у місті, створення нових робочих місць, благоустрою та збереження культурної спадщини обласного центру, а також розвитку науки та покращення студентського побуту.

Наприкінці зустрічі Олександр Соколов зазначив важливість взаємодії з молоддю, яка на сьогодні є основною рушійною силою в розвитку міста і країни.