Творчі здобутки викладачів вишу

Творчі здобутки викладачів вишу

Нещодавно відбулася перша виставка колекційних творів для Художнього Музею Тараса Шевченка у Пекіні. Творчу роботу Віри Миколаївни Жлудько «Зоряна» (у авторській техніці «Текстильний живопис»), викладача кафедри мистецьких дисциплін, кандидата педагогічних наук, члена Національної Спілки художників України відібрано до колекції художніх творів для постійного зберігання у фондах музею у Пекіні.

Нагадуємо, що виставка проходила 26 серпня 2017 року в приміщенні Національного музею Тараса Шевченка (Київ).

Церемонія вручення свідоцтва-сертифікату про прийняття художнього твору В. М. Жлудько на зберігання в Пекінський Художній Музей Тараса Шевченка

Віра Жлудько з директором Художнього Музею Тараса Шевченка у Пекіні

Віра Жлудько з заслуженим працівником культури, мистецтвознавцем В.О. Єфремовою

Учасники і відвідувачі художньо-культурного заходу