Урочистості до Дня захисника України

Урочистості до Дня захисника України

У переддень свята захисника України і Покрови Пресвятої Богородиці студенти та ректорат Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка згадали українських воїнів, які відстоювали незалежність та суверенітет України в зоні АТО.

Вітаючи бійців Національної гвардії, ректор університету Микола Носко побажав усім родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я та невичерпної енергії й миру. Присутній на святі Чернігівський міський голова Олександр Соколов щиро привітав гостей та студентів вишу зі святами, адже ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою та символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Винятковою популярністю на гулянні користувалися каша з польової кухні та веселі конкурси, перемагаючи в яких студенти мали змогу отримати додаткові бали до зимньої сесії. Закінчився захід веселим хороводом, чаюванням та традиційним козацьким кулішем.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178