НУЧК імені Т.Г Шевченка

Спортивний вересень факультету фізичного виховання

Залиште оцінку
(2 голосів)

З 22 по 24 вересня в спортивному залі ЧНПУ відбувся традиційний турнір, присвячений визволенню Чернігова від фашистських загарбників, у якому взяли участь команди із Запоріжжя, Вінниці, Тернополя та Чернігова. Всі ігри пройшли в цікавій та напруженій боротьбі.

01

З 28 по 30 вересня в м.Чернівці відбулися фінальні змагання чемпіонату України з велоспорту-маунтенбайку. У гонці крос-кантрі, за сумою шести етапів чемпіоном України серед юніорів став студент першого курсу факультету фізичного виховання, вихованець ДЮСШ «Україна», Володимир Денисенко.

02

24 вересня відбувся напівмарафон «Чернігів NEW RUN 2017», у якому взяли участь чисельні прихильники бігу, серед яких були студенти й викладачі факультету фізичного виховання.

03

На чемпіонаті України з важкої атлетики, який проходив з 19 по 24 вересня 2017 року у м.Львові, студентки факультету фізичного виховання стали призерами. Майстер спорту міжнародного класу Тетяна Качан виборола 2 місце у ваговій категорії до 63 кг, а Валентина Кисіль здобула бронзову медаль в категорії до 90 кг.

04

З 21 по 24 вересня Чернігів приймав чемпіонат України з літнього біатлону. Найвдаліше виступила аспірантка кафедри спорту Алла Гіленко, яка в масс-старті (гонка на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами) виборола срібну нагороду.

Перед самим початком навчального року (27-28 серпня 2017 року) на чемпіонаті світу з літнього біатлону, м.Чайковський (Росія), найкраща молода біатлоністка Христина Дмитренко в змішаній естафеті 2x6 км + 2x7,5 км серед юніорів посіла друге призове місце.

05

У рамках святкування Міжнародного дня студентського спорту в Чернігові пройшла велика кількість змагань. Активну участь взяли і студенти нашого факультету, зокрема у змаганнях з настільного тенісу, шахів та баскетболу 3х3.

Збірна вишу з баскетболу 3х3, здолала усіх суперників у підгрупі та у півфіналі. Проте у фіналі наші студенти поступилися команді НАТІ з рахунком 8:7.

Збірна команда з шахів за підсумками змагань також посіла ІІ місце.