«EX LIBRIS»: вдалий початок сезону

«EX LIBRIS»: вдалий початок сезону

Упродовж останніх років студентський соціальний театр «EX LIBRIS» на чолі з незмінним керівником доцентом філологічного факультету Мариною Карандою тішить своїми досягненнями і перемогами.

II-й Всеукраїнський театральний фестиваль «Фортуна-фест 2017», який відбувся 22-24 вересня у Черкасах, вчергове довів: «Нам є ким пишатися!». Журі фестивалю гідно оцінило майстерність учасників «EX LIBRIS», віддавши їм нагороду в номінації «Найкраща вистава», 3 місце. Особливо вітаємо Віталія Решинського (філологічний факультет) і Катерину Тверезовську (інститут історії), які були визнані кращими актором і акторкою епізоду. Небайдужими залишилися до майстерності наших акторів і місцеві глядачі: приз глядацьких симпатій теж відправився до Чернігова.

Тож вітаємо акторів і художнього керівника і бажаємо його учасникам натхнення, творчих успіхів і нових перемог!

Світлини з архіву Марини Каранди