Філологічні вихідні у «Відкритому просторі»

Залиште оцінку
(2 голосів)
Філологічні вихідні у «Відкритому просторі»

Студенти-філологи продовжують дивувати мешканців Чернігова своїми талантами. 

До Дня міста, 23 вересня, біля пам’ятника Тарасові Шевченкові збиралися поціновувачі довершеного українського слова. О третій годині дня тут відбувалася літературно-мистецька локація «Відкритий простір» за активної організаційної діяльності студента філологічного факультету ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка Івана Барана.

На розсуд чернігівців була представлена інтерактивна лекція доцента Олени Сазонової про Михайла Могилянського та його родину на тлі порубіжжя століть, що була насичена віршовими декламаціями студентів-філологів.

Нікого не залишили байдужими виступи членів Чернігівського відділення Національної спілки письменників України, адже після їхніх читань знайшлося чимало охочих продекламувати свої ліричні твори.

Присутні могли насолодитися не лише поетичним словом, але й акустичним концертом молодих і талановитих музикантів-аматорів, серед яких яскраво виділялися студентки четвертого курсу спеціальності «Українська мова і література».

Подібні вихідні дають можливість поглянути на науку і власний фах з креативної точки зору і надихають на творчість у відкритому просторі.

 

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

T.H. Shevchenko
National University
«Chernihiv Colehium»

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG