Аукціон педагогічних ідей

Аукціон педагогічних ідей

З нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля, 21 вересня у Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського відбулося засідання круглого столу «Аукціон педагогічних ідей».

У засіданні брали участь наукові працівники кафедри педагогіки, дошкільної та початкової освіти ЧОІППО імені К.Д.Ушинського; працівники відділу дошкільної та початкової освіти; слухачі курсів підвищення кваліфікації вихователів ДНЗ, вихователів логопедичних груп ДНЗ; магістранти спеціальності «Дошкільна освіта» й викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка (доц. Т.М.Богдан, доц. Ю.М.Лимар, викл. Ю.М.Смолянко). Учасники ознайомились з актуальними проблемами дошкільної освіти та творчими напрацюваннями вихователів-практиків.

Колектив кафедри дошкільної та початкової освіти щиро вітає студентів спеціальності «Дошкільна освіта», викладачів, вихователів ДНЗ з Всеукраїнським Днем дошкілля! Бажаємо творчих успіхів!