До уваги студентів університету!

До уваги студентів університету!

Запрошуємо креативних студентів, які не байдужі до творчої роботи із дітьми, сумлінно ставляться до виконання своїх обов’язків і мають вільний час влітку 2017 року, взяти участь у конкурсному відборі для працевлаштування у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зміна» Київської області, с. Клавдієве.

Конкурс відбудеться 03 квітня 2017 року о 10.00 та о 12.40 в залі засідань (ауд. 223) головного корпусу університету.

З питань участі у конкурсному відборі просимо звертатися в 227 аудиторію.

Ми завжди готові співпрацювати із  талановитими студентами нашого університету!!!

Завідувач навчальної практики ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
Тимошенко Тетяна Михайлівна

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.