Година Землі - 2017

Залиште оцінку
(1 голос)
Година Землі - 2017

"Година Землі-2017" від Всесвітнього фонду природи - це практична природоохоронна кампанія з енергозбереження, яка щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети та залучає до питань енергозбереження.

У суботу, 25 березня 2017 року о 20:30 екологічно розуміючі люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годин – «Годину Землі», як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Мета акції – привернути увагу до проблем кліматичних змін, а саме, вимкнувши світло на одну годину, показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі змінами клімату.

Дана кампанія увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання у багатьох країнах світу. Цю природоохоронну і освітню акцію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природнього середовища, ощадливого використання ресурсів, задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це надасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

Мінприроди України висловлює надію на те, що Година Землі приверне увагу кожної людини до екологічного стану і проблем збереження довкілля нашої країни. Це своєрідний заклик почати діяти, заклик узяти на себе соціальну відповідальність і долучитися до спільної праці задля стійкого  і збалансованого  майбутнього людства.

5 способів як провести Годину Землі

•    Проведіть вечерю при свічках з рідними і близькими.

•    Пограйте з друзями і своїми дітьми у схованки.

•    Побудьте  у темряві й поділіться цікавими історіями і пригодами.

•    Організуйте родинний вечір з настільними іграми.

•    Подаруйте романтичний вечір спілкування вашій коханій половинці.

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG