Екологічний погляд у майбутнє

Екологічний погляд у майбутнє

Січневий четвер був дуже продуктивним для студентів психолого-педагогічного факультету.  Адже 26 січня 2017 року кожна група могла презентувати свій еколого-психологічний погляд щодо гармонізації середовища факультету.

До днів пам’яті видатного українського екопсихолога Василя Олексійовича Скребця було організовано конкурс екологічно орієнтованих проектів «Екологічний погляд у майбутнє».

Студенти попрацювали дуже добре і презентували 17 яскравих та цікавих проектів. Були представлені ініціативи щодо покращення інтер’єру факультету, озеленення аудиторій та фасаду будівлі, де знаходиться факультет.

Непідкупне журі у складі представників викладацького складу, студентського самоврядування та представників громадських організацій після презентації проектів побажали студентам успіхів та надали конструктивних порад щодо їх реалізації.

Зробімо наш факультет кращим!

Голова студпарламенту факультету Анастасія Буренок