ПриватБанк запрошує молодь на посаду спеціаліста з обслуговування клієнтів відділення банку

У ПриватБанку молодих фахівців чекає цікава робота і кар'єрне зростання, у нас Ви зможете отримувати зарплату на 10% вищу, ніж в інших банках. Крім постійного окладу, ми гарантуємо щомісячні бонуси, розмір яких залежить тільки від Вас.

Обов’язки:

• Залучення клієнтів на кредитні карти, депозити та платежі.
  • Поточне обслуговування клієнтів при зверненні до відділень банку.
  • Персональне обслуговування клієнтів, власників карт «Універсальна Gold».

Вимоги до кандидатів:

• Вища освіта.
  • Привітність, комунікабельність, здатність до навчання.
  • Навички активних продажів, грамотна мова.
  • Бажаним є досвід у сфері залучення та обслуговування клієнтів.
  • Перевага віддається кандидатам, які пройшли онлайн-практику і отримали сертифікат на practice.pb.ua

Пропонована заробітна плата: сукупний дохід - 6 800грн., дохід кращих співробітників - 19 000грн.

ПриватБанк пропонує своїм працівникам:

• Стабільний дохід.
  • Своєчасну оплату праці (оклад виплачується 3 рази на місяць, додатково до окладу співробітник щомісяця отримує бонуси, для новачків передбачена адаптаційна надбавка у перший місяць роботи).
  • Офіційне оформлення та повний соціальний пакет.
  • Разом з роботою у великому надійному банку Ви отримуєте щорічну оплачувану відпустку (24 календарних дня), а також участь у програмі недержавного пенсійного фонду.
  • Можливість кар’єрного зростання.
  • Ефективні та цілеспрямовані співробітники ПриватБанку можуть піднятися кар'єрними сходами від спеціаліста з обслуговування клієнтів до керівника відділення, керівника філії!
  • Робота в дружній і згуртованій команді

У ПриватБанку вміють не тільки ефективно працювати, а й повноцінно відпочивати. Щорічно проводяться веселі корпоративні заходи для любителів спорту і здорового способу життя.

Контактні дані
рекрутер: Скокова Наталія,