День відкритих дверей на фізматі

День відкритих дверей на фізматі

3 грудня 2016 року фізико-математний факультет ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка брав участь у загально університетському заході - Дні Відкритих Дверей. Під час проведення заходу відбулось спілкування з учнями 10-11 класів ЗОШ м.Чернігова та Чергігівської області.

Перед учнями та вчителями виступили заступник декана фізико-математичного факультету, завідувачі кафедр факультету та викладачі. Відбулася презентація спеціальностей та спеціалізацій, за якими відбувається навчання на фізико-математичному факультеті, що відносяться до галузей 01 Освіта; 11 Математика та статистика; 12 Інформаційні технології; 10 Природничі науки.

Нашим гостям була надана інформація, пов’язана з педагогічними спеціальностями 014.04 Середня освіта (Математика), 014.08 Середня освіта (фізика), 014.09 Середня освіта (Інформатика), призначеними для підготовки вчителя загальноосвітньої школи. Викладачі розповіли учням про історію, вагомі здобутки факультету у підготовці вчителів математики, фізики та інформатики.

Відбулася презентація нових спеціальностей та спеціалізацій, а саме, 111 Математика. Спеціалізації (математичний аналіз і диференціальні рівняння; актуарна (страхова) та фінансова математика; математична економіка та економетрика); 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології з поглибленим вивченням англійської мови; 104 Фізика та астрономія.

Майбутні абітурієнти одержали інформацію пов’язану зі вступом на зазначені спеціальності та інші питання, що їх цікавили.

Відповідальна за профорієнтаційну
роботу на факультеті доц. Л.О.Соколенко