Welcome to English BookCrossing!

Welcome to English BookCrossing!

Ви згодні, що читання – найкращий спосіб самоосвіти, а читання літератури в оригіналі – найшвидший спосіб опанування іноземної мови? Студенти фізико-математичного факультету в цьому переконані!

Тиждень факультету приніс прекрасну новину для тих, хто вивчає англійську: аудиторія 308 тепер стала зоною буккросингу англійською мовою! До вашої уваги твори англійської класики, спеціальна література для математиків, фізиків та ІТ-спеціалістів, підручники з граматики та методики викладання іноземних мов, книжки для домашнього читання.

Ідейний натхненник англомовного буккросингу на факультеті - Оксана Анатоліївна Копил - передала до бібліотечки «Teacher’s pack for professional development and classroom use» для використання студентами на практиці.

Ми сподіваємось, що яскраві буклети та путівники з різних куточків планети, де побували наші студенти та викладачі, надихнуть і вас на подорожі та пригоди.

Обов’язково завітайте до нас! Читаймо разом!