Збори трудового колективу

Збори трудового колективу

У понеділок 18 березня 2024 року відбулися чергові Збори трудового колективу Навчально-наукового інституту професійної освіти та технологій Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. На зібранні виступав ректор університету професор, доктор юридичних наук Олег Семенович Шеремет.

Відбулось відзначення Почесними грамотами Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка науково-педагогічних працівниць інституту:

Полетай Олену Михайлівну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки, психології і методики технологічної освіти.

Мазуренко Світлану Григорівну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри професійної освіти та безпеки життєдіяльності.

Пригодій Аллу Володимирівну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри професійної освіти та безпеки життєдіяльності.

Кушнарьову Наталію Миколаївну, кандидата педагогічних наук, доцентакафедри технологічної освіти та інформатики.

У порядку денному розглядались питання:

1. Організація навчального процесу у сучасних умовах та фінансово-економічний стан Університету.

2. Проблеми організації дистанційного навчання студентів інституту.

3. Профорієнтаційні заходи по місту Чернігів та Чернігівській області, особливості роботи і комунікації з абітурієнтами.

4. Про особливості вступу до Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.