Бінарний урок

Бінарний урок

Сьогодні більш якісні знання можуть бути отримані на основі інтеграції навчальних предметів. Ідея інтегрованого навчання завжди актуальна, адже сприяє формуванню цілісної системи знань і вмінь учнів, розвитку їхніх креативних здібностей та потенційних можливостей.

Саме таке бінарне практичне заняття на тему «Математичні методи в практичній психології» було проведено 15 березня в Пенітенціарній академії України для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 053 «Психологія». Заняття було організовано кафедрою економіки та соціальних дисциплін спільно з кандидатом економічних наук, доцентом, доцентом кафедри економіки і управління Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка Ларисою МЕХ.

На занятті опрацьовано практичні вправи та завдання, які дозволять ефективно використовувати економіко-математичний інструментарій у професійній діяльності психолога.