Гостьова лекція

Гостьова лекція

Доброю традицією на факультеті стало проведення занять із залученням висококваліфікованих фахівців, педагогів-практиків, які працюють у галузі дошкільної та початкової освіти. 12 березня 2024 року завідувачкою кафедри дошкільної та початкової освіти, доценткою Іриною Турчиною у межах дисципліни «Інноваційна діяльність в умовах інклюзивного навчання учнів початкової школи» було організовано гостьову лекцію для студентів 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта. Запрошена лекторка – асистентка вчителя ЗЗСО № 33 м. Чернігова, випускниця факультету – Тетяна Аніщенко.

На лекції студентки дізналися про особливості роботи асистента вчителя в умовах воєнного часу, труднощі, з якими стикається педагог, важливість взаємозв’язку з родиною дитини з особливими освітніми потребами, документацію асистента вихователя. Особливо цінними для студенток виявилися практичні поради та лайфхаки, що допоможуть у подальшій роботі з учнями. Приємно, що наші випускники – компетентні, віддані своїй справі професіонали, які підтримують філософію інклюзії в суспільстві!