Лекція зі стейкхолдером для студентів спеціальності 012 Дошкільна Освіта

Лекція зі стейкхолдером для студентів спеціальності 012 Дошкільна Освіта

28.02.2024 доцентом кафедри дошкільної та початкової освіти Анною Кошель було проведено лекцію для студентів І курсу магістратури з дисципліни «Організація та керівництво закладом дошкільної освіти» за темою «Науково-методичне забезпечення дошкільної освіти», на яку запрошено стейкхолдера, керівника ЗДО №26 м. Чернігова Вікторію Олексієнко та доцента кафедри дошкільної та початкової освіти Віталія Кошеля. Лектор визначила головні напрямки розвитку та модернізації дошкільної освіти в Україні, окреслила завдання науково-методичного забезпечення системи дошкільної освіти.

Вікторія Олексієнко поділилася досвідом організації освітнього процесу в ЗДО в сучасних умовах, схарактеризувала основні аспекти оновленого Базового компоненту дошкільної освіти, а також особливості створення інклюзивних груп.

Підводячи підсумок лекції, Віталій Кошель акцентував на важливості узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду, співпраці закладів дошкільної освіти та університету.