Виїзне засідання вченої ради факультету

Виїзне засідання вченої ради факультету

7 березня у ЗДО № 26, на базі якого діє навчально-наукова лабораторія дошкільної освіти пройшло виїзне засідання вченої ради факультету.

До порядку денного ввійшли звіти керівників навчально-наукових лабораторій дошкільної - кандидат педагогічних наук, доцент А.П. Кошель  та початкової - директор початкової школи № 25 Н.М. Кириленко про результати діяльності та перспективи розвитку.

З вітальним словом до учасників засідання ради звернулися ректор університету, доктор юридичних наук, професор О.С. Шеремет та декан факультету, доктор педагогічних наук, професор С.І. Стрілець, які зазначили важливість співпраці різних ланок освітньої галузі.

Вихователі ЗДО № 26, серед яких є випускники та студенти факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, разом з вихованцями подарували учасникам засідання невеличку мистецьку програму, присвячену Шевченківським дням.