Гостьова лекція для здобувачів освіти I курсу магістратури

Гостьова лекція для здобувачів освіти I курсу магістратури

21 лютого 2024 року доцентом кафедри дошкільної та початкової освіти Анною Кошель в межах дисципліни «Організація та керівництво закладом дошкільної освіти» було організовано гостьову лекцію для здобувачів освіти І курсу магістратури, які навчаються на освітній програмі «Дошкільна освіта» на тему «Ознайомлення з робочою документацією практичного психолога ЗДО». Лектор – Ганна Бєлоус, практичний психолог Конотопського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №12 «Райдужний». На занятті студенти ознайомилися з різними видами документації – нормативно-правовою, обліково-статистичною, навчально-методичною, довідково-інформаційною. Лектором було презентовано форму річного плану роботи практичного психолога, технічний паспорт психологічного кабінету, різні види журналів: щоденного обліку робочого часу, індивідуальних консультацій, корекційно-розвивальної роботи; індивідуальні картки психолого-педагогічного діагностування та іншу важливу документацію. Студенти мали змогу поглибити знання щодо ведення основної документації практичного психолога закладу дошкільної освіти.

Щиро дякуємо Ганні Юріївні за важливу й корисну інформацію та приємне спілкування!