Факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв ЗАПРОШУЄ!

Факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв ЗАПРОШУЄ!

29 лютого, в останній день зими, викладачі та студенти факультету у складі профорієнтаційного десанту завітали до ліцею № 22, де провели цілу низку зустрічей з учнями 10-11 класів. Зокрема:

–        Як не «завалити» НМТ: кориснячки з української мови від О.Л. Дженджеро, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри мов і методики їх викладання;

–        Профдіагностика від М.В. Коновальчук, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної та початкової освіти;

–        Кінезіологічні вправи від Ю.М. Носко, доктора педагогічних наук, професора кафедри дошкільної та початкової освіти;

Також презентували виставку художніх робіт викладачів і студентів факультету (Є.М. Силко та Р.М. Силко, кандидатів педагогічних наук, доцентів кафедри мистецьких дисциплін), а ще розважальні флеш-моби під час перерв від Студради факультету!

Щиро дякуємо адміністрації ліцею за організацію та підтримку!