Лекція на тему: «Особливості розробки спеціальної ГІС для забезпечення функціонування лісового господарства».

Лекція на тему:  «Особливості розробки спеціальної ГІС для забезпечення функціонування лісового господарства».

Для студентів та викладачів Державного професійно-технічного навчального закладу «Сновське вище професійне училищне лісового господарства» 2 лютого 2024 року було проведено лекцію на тему: «Особливості розробки спеціальної ГІС для забезпечення функціонування лісового господарства».

Лектор - доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри лісового господарства та агротехнологій Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка» Петро Трофименко.

Лекція присвячена основам розроблення баз даних ГІС для потреб лісового господарства та містила інформацію про особливості функціонування лісогосподарського виробництва в у мовах військової агресії. В лекції висвітлено переваги впровадження у складі баз даних ГІС у лісогосподарському виробництві засобів дистанційного зондування землі (ДЗЗ). В процесі обговорення лекції виникла жвава дискусія.

Сайт СВПУЛГ: https://snovskvpulg.wixsite.com/snovske-vpulg