Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця

Зустріч представників вищих навчальних закладів та наукових установ, яка відбулась 22-23 листопада в університеті імені Адама Міцкевича в Познані (Польща). Наш університет і навчально-науковий інститут професійної освіти та технологій представляла заступник директора з питань науки, Кушнарьова Наталія Миколаївна. Під час зустрічі обговорювались найновіші тенденції у сфері інтернаціоналізація, академічної мобільності, міжнародної освіти, перспективи та розбудови плідних стратегій у сфері міжнародної діяльності студентів, актуальні питання розвитку міжнародних проектів та грантової діяльності вищих навчальних закладів України. Колеги поділились своїми знаннями та досвідом у реалізації та управлінні успішними міжнародними проектами та висвітлили сучасні підходи та технології, які допомагають удосконалювати і розвивати міжнародні проекти.