Друга лекція зі стейкхолдером «Єдиний мистецький простір»

Друга лекція зі стейкхолдером «Єдиний мистецький простір»
09.10.2023 в рамках угоди про співпрацю між кафедрою мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка та Всеукраїнською громадською організацією «Лицарський Хрест» (стейкхолдером спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, 025 Музичне мистецтво, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація) на платформі Zoom відбулась друга відкрита гостьова лекція-зустріч Оксани Тунік-Фриз – фахівця-практика з галузі культури і мистецтва, керівника проєктів Громадської ради «Єдиний мистецький простір» при Чернігівській обласній військовій адміністрації на тему: «Реалізація проєкту «Мій Чернігів. Танго нескореності!». Серед запрошений гостей будуть: Сергій Ломоса - оператор-постановник, Євген Мацак - аранжувальник, звукорежисер; Лариса Мартиненко - майстер зачісок.

03 cr04 cr05 cr
На лекції були присутні понад 80 магістрантів і студентів спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, 025 Музичне мистецтво, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація), викладачі кафедри, гаранти ОП: проф.. Ладонько Л.С. (028 Менеджмент соціокультурної діяльності - магістратура), доц. Солдатенко О.І. ( Менеджмент соціокультурної діяльності - Бакалаврат), проф. Дорошенко Т.В. (014 Середня освіта (Музичне мистецтво) - Магістратура), в. о. завідувача кафедри, проф. Скорик Т.В. (014 Середня освіта (Музичне мистецтво) - Бакалаврат), проф.. Васюта О.П. (025 Музичне мистецтво - Магістратура), доц. Кондратенко І.А. (025 Музичне мистецтво - Бакалаврат), доц. Силко Р.М. (023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація - Бакалаврат).
02 cr11 cr12 cr14 cr
13 cr
Оксана Володимирівна Тунік-Фриз розповіла про всі етапи створення і реалізації мистецького проєкту, труднощі, виклики, перешкоди, що були під час роботи. Акцентувала увагу на гарній злагодженості дій всієї команди та плідній співпраці з усіма громадськими організаціями, Чернігівськими митцями, артистами та всіма небайдужими громадянами.
Демонстрація відеоролику «Мій Чернігів. Танго нескореності!» та розповіді запрошених гостей знайшли відгук в серцях всіх присутніх і заохотили студентів до участі в наступних мистецьких проєктах.
06 cr07 cr08 cr09 cr10 cr
Інформація отримала на лекції стане в нагоді магістрантам і студентам при вивченні таких дисциплін:
спеціальність 028 Менеджмент соціокультурної діяльності: «Продюсерська діяльність в культурно-мистецькому просторі» (проф.. Васюта О.П.);  «Менеджмент СКД», «Тренди сучасного світового мистецтва» (доц. Солдатенко О.І.); «Методика організації культурно-дозвіллєвої діяльності» (проф.. Скорик Т.В.);
спеціальність 025 Музичне мистецтво: «Культурно-просвітницька та музично-проєктна діяльність» (проф.. Васюта О.П.), «Основи менеджменту в галузі культури і мистецтва» (доц. Солдатенко О.І.).
01 cr
Всі присутні отримали велике задоволення від спілкування з натхненними творчими особистостями, дізнались багато нового  про мистецькі проєкти, які проводились в Чернігівському регіоні.