Мистецький захід «І пензлем, і пером» у музеї-заповіднику М. Коцюбинського

Мистецький захід «І пензлем, і пером» у музеї-заповіднику М. Коцюбинського
06.07.2023 року в рамках угоди про співпрацю між Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка та Чернігівським літературно-меморіальним музеєм-заповідником М. М. Коцюбинського викладачі: проф. Скорик Т.В., доц. Солдатенко О.І., доц. Кондратенко І.А., доц. Силко Р.М. та магістранти і студенти - спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, 025 Музичне мистецтво, 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація прийняли участь в організації і проведенні мистецького заходу «І пензлем, і пером», присвяченому відкриттю виставки до 140-річчя від дня народження Михайла Жука, що проходив на території Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М. М. Коцюбинського.

Всі присутні отримали велике задоволення від занурення у дивовижний світ літературного, музичного та образотворчого мистецтва. Цьому сприяли  виступи директора музею Коцюбинської Н.М., головного зберігача фондів Вітько К.А., доц. кафедри мистецьких дисциплін Силка Р.М., здобувачів вищої освіти: Смаглюк Вікторії (спеціальність початкова освіта), Бойко Катерини (спеціальність Музичне мистецтво), вокально-хореографічного колективу спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності,  дуету Лілії та Андрія Мороза (спеціальність Музичне мистецтво), вокального ансамблю UNIVERSITY (керівник доц. Кондратенко І.А.).

Все це стане у нагоді здобувачам вищої освіти при вивченні дисциплін:

спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності: «Дозвіллєзнавство» (проф. Скорик Т.В.); «Технології проектування експозиційної та вистав діяльності» (проф.. Ладонько Л.С.),  «Менеджмент мистецького туризму», «Менеджмент СКД», «Тренди сучасного світового мистецтва» (доц. Солдатенко О.І.);

спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація: «Рисунок», «Живопис», «Кольорознавство» (доц. Силко Р.М.); «Музейна педагогіка» (доц. Силко Є.М.); «Теорія та історія образотворчого мистецтва» (доц. Адруг А.К.);

спеціальності 025 Музичне мистецтво: «Культурно-просвітницька та проєктно-музична діяльність» (проф. Васюта О.П.);«Хоровий клас і робота з хором», «Вокально-хоровий практикум», «Вокальний ансамбль» (доц. Кондратенко І.А.);«Спеціальний клас (сольний спів)» (викл. Роговець Л.В.).