Семінар NGO Leadership Workshop у Любліні

Семінар NGO Leadership Workshop у Любліні

Доцент кафедри мов та методики їх викладання факультету початкової освіти, дошкільної освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Конотоп О.С. була учасником семінару NGOLeadershipWorkshop, організованого Weser Center for Europe and Eurasia, William Davidson Institute, Education for Democracy Foundation, який відбувся у Любліні (Польща) 17-21 вересня 2023. Метою семінару було дати можливість обраним представникам громадянського суспільства зміцнити свій потенціал у галузі добробуту, підвищення стійкості, запобігання вигоранню, стратегічного планування в умовах кризи та роботи з людьми з посттравматичним стресовим розладом. Програма семінару передбачала:

Вітальний прийом перед семінаром 17 вересня, вітання від Женев'єви Зубжицьки, директорки Центру Вайзера.

День 1, 18 вересня: Нетворкінг та благополуччя

День 2, 19 вересня: Як уникнути вигоряння та працювати з людьми з посттравматичним стресовим розладом.

День 3, 20 вересня: Стратегічне планування в умовах кризи та підвищення організаційної стійкості.

День 4, 21 вересня: підбиття підсумків та зворотний зв'язок

Учасники дізналися про стійкість і запобігання вигоранню, стратегії догляду за собою, навички міжособистісного спілкування, отримали ефективні поради, які допоможуть досягти успіху. Тема «робота з людьми з посттравматичним стресовим розладом» познайомила учасників з базовим набором термінів та визначень, надала практичні «неклінічні» способи роздумів про проблему, про те, як бути корисним/не завдати шкоди, а також мати доступ до безлічі ресурсів та інструментів.