Академічна мобільність

Академічна мобільність

На основі укладеної угоди про співпрацю між Поморською академію (м. Слупськ, Польща) та Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка від 22.06.2021, за програмою академічного обміну на I семестр 2023-2024 н.р., 29 вересня виїхали на навчання здобувачі вищої освіти факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв: Скляр Юлія В’ячеславівна ( спеціальність 025 «Музичне мистецтво»), Горбач Христина Сергіївна (спеціальність 014«Середня освіта (Музичне мистецтво)»), Падун Руслана Вікторівна (спеціальність 014«Середня освіта (Музичне мистецтво)»).   Студенти будуть опановувати вокал, музичний інструмент, хоровий клас, диригування, вокальний ансамбль, теорію та дидактику музики, методики музичного виховання та інші освітні компоненти, вивчати польську мову, збагатять та розширять професійні компетентності на основі зарубіжних практик і методик навчання. Це перший приклад міжнародного обміну здобувачів спеціальностей Музичне мистецтво, Середня освіта (Музичне мистецтво) і сподіваємось, що подальша співпраця розшириться.