Екскурсія здобувачів ВО спеціальності 028 Менеджмент СКД до телерадіокомпанії "Суспільне Чернігів"

28.09.2023 р. в рамках угоди про співпрацю між Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка та телерадіокомпанією «Суспільне Чернігів» відбулась лекція-екскурсія Андрія Соколова –  стейкхолдера спеціальності  028 Менеджмент СКД, фахівця медіапростору Чернігівщини, радіоведучого телерадіокомпанії «Суспільне Чернігів». Тема лекції: «Сучасний медіапростір Чернігівщини (на прикладі телерадіокомпанії «Суспільне Чернігів»)».

Андрій Соколов розповів про важливу роль телерадіокомпанії «Суспільне Чернігів» в медіапросторі нашого регіону, ознайомив зі структурою та  роботою всіх підрозділів телерадіокомпанії та процесом створення медійного продукту.

1 result2 result3 result4 result

Ця інформація стане у нагоді здобувачам спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності при вивченні дисципліни: «Тренди сучасного світового мистецтва», яку викладає  Солдатенко Олександр Ігорович  – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка.
Студенти та магістранти спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності та викладачі кафедри мистецьких дисциплін: в.о. завідувача кафедри мистецьких дисциплін Т.В. Скорик, проф. Ладонько Л.С., доц.. Солдатенко О.І., отримали велике задоволення від цікавої екскурсії та дізнались багато нового про сучасний медіапростір Чернігівщини.

5 result6 result7 result8 result9 result10 result11 result12 result13 result14 result