Лекція Ервіна Мідена "Особливості скульптури та архітектури Чернігівщини"

Лекція Ервіна Мідена "Особливості скульптури та архітектури Чернігівщини"
26.09.2023 року в рамках угоди про співпрацю між Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка та Чернігівською обласною організацією Всеукраїнською спілкою краєзнавців, стейкхолдером спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності та 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація ОНЛАЙН на платформі Zoom відбулась гостьова лекція Ервіна Мідена – кандидата історичних наук, фахівця-практика в галузі краєзнавства, члена Національної спілки краєзнавців України, помічника ректора Академії Державної пенітенціарної служби України.
Тема лекції: "Особливості скульптури, архітектури та декоративно-ужиткового мистецтва Чернігівщини".
Ервін Міден в дуже цікавій формі розповів присутнім про витоки та сьогоденну туристичну привабливість унікальних пам’яток скульптури архітектури та декоративно-ужиткового мистецтва Чернігівщини.
Викладачі проф. Ладонько Л.С., доц.. Солдатенко О.І., доц.. Силко Р.М., доц.. Силко Є.М., викл. Прищепа О.П., студенти та магістранти спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності і 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, дізнались багато нового про культурну спадщину Чернігівщини та отримали велике задоволення від спілкування з провідним фахівцем в галузі краєзнавства та туризму нашого регіону.
Ця інформація стане у нагоді здобувачам спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності при вивченні дисциплін: «Тренди сучасного світового мистецтва», «Менеджмент мистецького туризму», яку викладає  Солдатенко Олександр Ігорович  – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка.

Додаткова інформація:
Ервін Міден - екскурсовод у Чернігові