Чергове засідання Чернігівської обласної літературної студії «Гарт»

Чергове засідання Чернігівської обласної літературної студії «Гарт»

27 березня 2016 року у літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулося чергове (тридцять перше) засідання Чернігівської обласної літературної студії «Гарт» під керівництвом поетеси, члена Чернігівської обласної літературної спілки «Чернігів», завідувача кафедри мов і методики їх викладання, к. пед. н., доцента Олени Борисівни Мамчич, в якому взяли участь студенти факультету початкового навчання ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка  та Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Було проведено конкурс на кращий вірш на весняну тематику. Переможцями стали поет з м.Луганська Сергій Бледнов та чернігівці Олег Слободський та Ігор Виноградов. Згадали Святослава Євдокимовича Хрикіна, день пам'яті якого 10 березня та Юрія Миколайовича Крисанова, день пам'яті якого 3 березня. Також студійці та гості почитали свої нові твори.